לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

קניית מכוניות בחדרה - אוטו קאר מוביל

סטטיסטיקה יודעת הכל, לגבי כל תחומי החיים. כך בכל העולם וכך גם בישראל – סטטיסטיקה יכולה להגדיר את הגיל הממוצע לבניית משפחה, את מספר הממוצע של ילדים במשפחה הישראלית, את המקצועות הנפוצים והנדירים ביותר... וכמובן, את הגילאים בהם ישראלים קונים מכוניות פרטיות לעיתים קרובות ביותר.

באיזה גיל ישראלים מעדיפים לעבור את תהליך קניית מכונית? סטטיסטיקה אומרת, ש: - בגיל 16-18 ישראלים, לרוב – גברים, מעוניינים מאוד ברכב משלהם, אבל רובם נאלצים להסתפק ברכבים של ההורים. - בגיל 19-23 בערך 30% מישראלים כבר רוכשים את הרכב הראשן שלהם. ב-80% מהמקרים מדובר ברכב יד שנייה, שנשאר אצל בעליו בערך 5-10 שנים. - בגיל 25-30 כבר ל-70% מישראלים, שמעוניינים להיות בעלי רכב, יש רכב משלהם. יחד עם זאת, 90% מביניהם בוחרים בקניית רכב בתשלומים, ומשלמים עליו במשך כמה שנים. במקרים האלה מדובר כבר בקניית רכבים חדשים.

 לפי הסטטיסטיקה, נשים ישראליות פחות מעוניינות בקניית רכב מאשר גברים – אישה חושבת קודם כל על הבית ועל המשפחה.

בין כל 10 ישראלים בגיל 25-30, שקונים רכב חדש, 6-7 גברים והיתר הן נשים.

בין גיל 30 ל-45 שנה ישראלים קונים מכוניות פרטית הרבה פחות בהשוואה לגיל צעיר יותר. במקרה של קניית מכונית לרוב מדובר ברכב משפחתי גדול, ב-40% מהמקרים זהו רכב יד שנייה.

בין גיל 50-60 שנה ישראלים ממין זכר שוב הופכים לרוכשי מכוניות. מדובר בדרך כלל ברכבים יקרים וחדשים, שיכולים להיות סמל מעמד מסוים. - כאשר הישראלים נכנסים לגיל מבוגר יותר, הם כמעט ולא קנים יותר מכוניות. - לפי הסטטיסטיקה, הגיל המבוגר ביותר ממוצע לרוכש רכב ישראלי, הוא 67, כאשר מדובר בגברים ו-58, כאשר מדובר בנשים.